O těchto stránkách

Záměrem těchto stránek je poskytnout zájemcům informace o naší hře. Přitom upřednostňuji vlastní informace před grafickou úpravou. Osobně váhám, zda v našem superrychlém českém prostředí používat grafiku ve větší míře, než kolik velí estetická nutnost. Možná později.

Co je nového, informace pro ty, kteří sledují tuto stránku častěji a hledajíce novinky se nechtějí znovu probírat již přečtenými texty.

Poděkování, pár slov o těch, bez nichž by tato stránka nebyla, nebo by byla horší.

Seznam stránek, usnadňující vyhledávání.

Možné problémy, které vas mohou potkat při čtení.


Systém stránek - Autorství - Hudba - Formátování

Systém stránek

Texty jsou rozděleny do několika kategorií: hlavní stránka, co je Gawain, pravidla, akce, kontakty, o stránkách. Každý text patří do nějaké kategorie. Na přepínání mezi kategoriemi slouží horní rám. Levý rám je seznam stránek aktuální kategorie.

Hudba Přepínání kategorií
Obsah
stránek
aktuální
kategorie
Text aktuální stránky

  Někdy se může stát, že aktuální text patří do jiné kategorie, než odpovídá levému rámu, zejména pokud přepínáte z hlavního rámu. Myslím ale, že je to detail.

Autorství

Doposud jsem všechny texty psal já. Totiž Yuhů, jinak Dušan Janovský. Stejně tak je to s použitou grafikou a hudbou (kromě fotek, ty mají rozličné autory). Noty a obrázky jsou nakreslené myší. Nemám nic proti stahování souborů, pokud je nebudete používat ve svých stránkách nebo dílech bez uvedení původu (natož ke komerčním účelům!). Bude mi vadit, když budete stažené soubory publikovat se změnami nebo odheslované.

Hudba

Jako hudební pozadí jsem použil vlastní skladby Tanec s Ronidou, Saltarello, Tirgondir a Přichází král ve formátu .mid. Dají se vypnot a přepnout v malém rámu vlevo nahoře. Nevymyslel jsem jiný způsob, který by umožňoval přepínání stránek zároveň s nepřetržitým hraním. Časem možná přidám další melodie.

Formátování

Text je formátován externími kaskádovými styly. Toto formátování se zobrazuje pouze v IE 3 a vyšším, nebo NN 4 a vyšším. Nebuďte překvapeni, pokud se na různých počítačích setkáte s různými barvami.


Gawain, fantasy hra naživo: www.gawain.pc-slany.cz
Na hlavní stránku - Píše Yuhů - Mail: dusan@pc-slany.cz
Smrt vtipným skřetům!